waar en wanneer volwassenen

4e Graad en SPECIALISATIE 2021-2022

alle lessen gaan door in ons hoofdgebouw: Welzijnscampus 9, 3600 Genk


ONTWERPSTUDIO ORA / Object, Ruimte, & Architectuur

Sus Driessen

  • dinsdag van 13u tot 16u30 en van 17u30 tot 21u00 

Beeldhouwen en ruimtelijke kunst

Hilde Cornoedus & Jos Debusscher

  • donderdagnamiddag van 13u tot 16u30
  • donderdagavond van 18u tot 21u30
  • zaterdagvoormiddag van 9u tot 12u30
  • zaterdagnamiddag van 13u tot 16u30

Boekbinden 

Leen Severs

  • donderdag van 13u tot 16u30 en van 17u tot 20u30

Keramiek 

Sandra Vanspauwen & Lydia Steyls

  • dinsdagavond van 13u tot 16u30 en van 17u30 tot 21u00 (Lydia Steyls)
  • donderdagvoormiddag van 9u tot 12u30 (Lydia Steyls)
  • donderdagnamiddag van 13u tot 16u30 (Lydia Steyls)
  • woensdag van 13u tot 16u30 en van 17u30 tot 21u (Sandra Vanspauwen)
  • donderdagavond van 18u tot 21u30 (Sandra Vanspauwen)
  • vrijdagnamiddag van 13u tot 16u30 (Sandra Vanspauwen)
  • vrijdagavond van 17u30 tot 21u ((Sandra Vanspauwen)

Tekenkunst 

David Vandegoor & Martine Grosjean

  • dinsdagavond van 18u tot 21u30 
  • donderdagavond van 18u tot 21u30 
  • donderdagnamiddag van 13u tot 16u30
  • vrijdagnamiddag van 13u tot 16u30
  • zaterdagvoormiddag van 9u tot 12u30 
  • zaterdagnamiddag van 13u tot 16u30 

Studio MODEL (2D)

  • dinsdagavond van 18u tot 21u30 (Erwin Oosterbosch)
  • vrijdagavond van 17u30 tot 21u (Erwin Oosterbosch en Jos Debusscher) 

Studio MODEL (3D) (NIEUW)

  • woensdagavond van 18u tot 21u30 (Jos Debusscher)
  • zaterdagvoormiddag van 9u tot 12u30 (Jos Debusscher)

Schilderkunst 

 Nathalie Graff

  • dinsdagavond van 18u tot 21u30 
  • woensdagavond van 18u tot 21u30 
  • donderdagvoormiddag van 9u tot 12u30
  • donderdagnamiddag van 13u tot 16u30 
  • vrijdagnamiddag van 13u tot 16u30 (Brecht Koelman)

Textiele Beeldende Kunst

Annemie Boonen & Sus Driessen

  • donderdag van 10u30 tot 18u
  • vrijdag van 10u30 tot 18u

Grafisch ontwerp en illustratie

  • dinsdagavond van 18u tot 21u30

  • donderdagnamiddag van 13u tot 16u30 (aanvullend vak grafiekkunst)
  • zaterdag van 9u tot 12u30 (aanvullend vak grafiekkunst)

Grafiekkunst 

Erwin Oosterbosch

  • donderdagnamiddag van 13u tot 16u30
  • zaterdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 16u30

Studio ARK&D

Annemie Boonen & Sus Driessen

  • dinsdagnamiddag en avond van 13u tot 16u30 en van 17u30 tot 21u00