Uurrooster Groepsmusiceren: Klassiek '21-'22

De lessen herbeginnen vanaf woensdag 1 september 2021.

 

Toelichting bij Groepsmusiceren Klassiek

  • Vanaf 3.1 volgen instrument- en zangleerlingen in de optie Klassiek ook het vak Groepsmusiceren.
  • GA voor Kunst heeft verschillende grote ensembles, waarin leerlingen terecht kunnen volgens hun instrument. De naam van de ensembles maar al veel duidelijk.
  • Zangers kunnen in het koor terecht, maar ook iedereen met een goede zangstem kan voor het koor/vocaal ensemble kiezen.
  • Organisten en klavecinisten volgen het vak 'begeleidingspraktijk' (BP) i.p.v. Groepsmusiceren
  • Pianisten en accordeonisten kunnen i.p.v. Groepsmusiceren ook kiezen voor BP (aan te vragen bij inschrijving). 
  • Onze academie telt ook vele kleine ensembles (pianisten, blazers,...). Om deze groepen zo optimaal mogelijk samen te stellen, worden de leerlingen door de directie en de betrokken vakleraars ingedeeld. Pianisten en leerlingen die niet in een groot ensemble terecht kunnen of liever in een kleine groep musiceren, worden telefonisch gecontacteerd tijdens de eerste helft van september.
  • Daarnaast kan je er ook voor kiezen om deze lessen te volgen in een zogenaamde alternatieve leercontext, met andere woorden, binnen een vereniging (koor of harmonieorkest bijvoorbeeld.

Genk-centrum 

KOOR (derde graad)

Leerkracht: Sonja Feenstra

vrijdag 18u00-19u00


VOCAAL ENSEMBLE (vierde graad + specialisatiegraad)

Leerkracht: Sonja Feenstra

vrijdag 19u00-20u00

of

zaterdag 11u30-12u30

Plaatsing in overleg met de leerkracht


SAXENSEMBLE (3.3 + vierde graad)

Leerkracht: Danny Cuypers

woensdag 19u30-21u00

In overleg met de leerkrachten saxofoon - 1,5 uur volgens de jaarplanning die je nog zal krijgen (dat is dus niet elke week)


HOUTBLAZERSENSEMBLE 

Leerkracht: Saartje Kemps en/of Inge Peters

zaterdag - uur nog te bepalen

Samenstelling begin september, volgens beschikbare plaatsen


STRIJKERSGROEP (3.1)

Leerkracht: Kirsten De Witte

maandag 18u00-19u00


STRIJKERSENSEMBLE (3.2 + vierde graad)

Leerkracht: Kirsten De Witte

zaterdag 10u30-12u00

1,5 uur volgens de jaarplanning die je nog zal krijgen (dat is dus niet elke week)


HARPENSEMBLE 

Leerkracht: Josephine Van Son

woensdag 18u30-19u30

of

vrijdag 18u00-19u00

Plaatsing volgens niveau en in overleg met de leerkracht


SLAGWERKENSEMBLE

Leerkracht: Pascal Scheepers

maandag of vrijdag - uren nog te bepalen

Plaatsing volgens niveau en in overleg met de leerkracht


GITAARENSEMBLE (derde graad)

Leerkracht: Annick Briers

dinsdag 20u00-21u00

of 

zaterdag 10u30-11u30

Plaatsing volgens niveau en in overleg met de leerkracht


GITAARENSEMBLE (vierde graad)

Leerkracht: Bart Timmermans

donderdag 19u30-20u30

Plaatsing volgens niveau en in overleg met de leerkracht


ACCORDEONENSEMBLE

Leerkracht: Wendy Remans

dinsdag 18u00-19u00


Diepenbeek-centrum

GITAARENSEMBLE (derde graad)

Leerkracht: Chris Evens

maandag 19u00-20u00


GITAARENSEMBLE (vierde graad)

Leerkracht: Bart Timmermans

woensdag 14u30-15u30


FLUTE CHOIR

Leerkracht: Marianne Muitjens

woensdag 17u00-18u00

Enkel voor dwarsfluit


Lutselus

SLAGWERKENSEMBLE

Leerkracht: Tom Swennen

zaterdag 10u00-11u00


Oudsbergen

GITAARENSEMBLE

Leerkracht: Chris Evens

donderdag 19u00-20u00


KOPERENSEMBLE

Leerkracht: Sven Creyns

woensdag 16u00-17u00