Uurrooster Dans '19-'20

Gratis probeerlessen dans tijdens de 2 eerste weken van september!

Kleuterdans

Kleuter-dansatelier

4- en 5-jarigen
woensdag 14u00-15u00
Leerkracht: Lieselotte Dreessen

OPGELET, DE PLAATSEN ZIJN BEPERKT!

 

Initiatie Graad: Optie Dans

Dansinitiatie

Eerste jaar (6-jarigen)
dinsdag 16u00-17u00
Marjolein Hendricx

Tweede jaar (7-jarigen)
maandag 17u30-18u30
Marjolein Hendricx

Eerste en Tweede jaar (6- en 7-jarigen)
maandag 16u00-17u00
Marjolein Hendricx
Te Bret, in samenwerking met opvang 'De Apenstaart'

 

Lagere Graad: Optie Dans

Danslab

Eerste jaar (8-jarigen)
maandag 16u00-17u00
en
woensdag 13u00-14u00
Leerkracht: Sabine Vroye

Tweede, derde en vierde jaar (9-, 10 en 11-jarigen)
dinsdag 16u00-17u00
en
donderdag 16u00-17u00 (enkel 2de en 3de jaar)
donderdag 17u00-18u00 (enkel 4de jaar)
Leerkracht: Sabine Vroye

 

Middelbare Graad Optie klassieke dans

Danslab Klassieke Dans

Eerste jaar
dinsdag 17u00-18u30
en
woensdag 15u30-16u30
Leerkracht: Sabine Vroye
Ook voor nieuwe leerlingen (vanaf 12 jaar) met voldoende basistechniek.

Tweede en derde jaar
maandag 17u00-18u00
en
woensdag 14u00-15u30
Leerkracht: Sabine Vroye

 

Middelbare Graad Optie Hedendaagse Dans

Danslab Hedendaagse Dans

Eerste jaar
maandag 18u00-19u30
en
donderdag 18u00-19u00
Leerkracht: Sabine Vroye
Ook voor nieuwe leerlingen (vanaf 12 jaar) met voldoende basistechniek!

Tweede en derde jaar
dinsdag 18u30-20u00
en
vrijdag 16u30-17u30
Leerkracht: Sabine Vroye

Hogere Graad Optie Klassieke Dans

Danslab Klassieke Dans

Eerste, tweede en derde jaar
woensdag 17u00-18u30
en
vrijdag 17u30-19u00
Leerkracht: Sabine Vroye

 

Hogere Graad Dans Optie Hedendaagse Dans

Danslab Hedendaagse Dans

Eerste, tweede en derde jaar
zaterdag 14u00-17u00
Leerkracht: Marjolein Hendricx

 

Specialisatiegraad Optie Hedendaagse dans

Danslab Hedendaagse Dans

Eerste en tweede jaar
vrijdag 19u00-21u00
Leerkracht: Sabine Vroye
Toelating via auditie:
H3-toonmoment of in overleg met de leerkracht, voor nieuwe leerlingen.