Uurrooster Dans

Kleuterdans

Kleuter-dansatelier

  • 4- en 5-jarigen

woensdag 14u00-15u00

Leerkracht: Lieselotte Dreessen

 VOLZET - GEEN WACHTLIJST

 

Initiatie Dans

  • Eerste jaar (6-jarigen)

maandag 17u30-18u30

Leerkracht: Marjolein Hendricx, in Genk Centrum

 

Gratis probeerles op maandag 3 en 10 september!

 

  • Tweede jaar (7-jarigen)

dinsdag 16u00-17u00

Leerkracht: Sabine Vroye, in Genk Centrum

 

Gratis probeerles op dinsdag 4 en 11 september!

 

  • Eerste en Tweede jaar (6- en 7-jarigen)

maandag 16u00-17u00

Leerkracht: Marjolein Hendricx

De lessen gaan door te Bret, en zijn enkel voor leerlingen van opvang 'De Apenstaart'.

 

Gratis probeerles op maandag 3 en 10 september!

 

Lagere Graad Optie Dans

Danslab

  • Eerste en Tweede jaar (8- en 9-jarigen)

maandag 16u00-17u00

en

woensdag 13u00-14u00

Leerkracht: Sabine Vroye

 

  • Derde en Vierde jaar (10- en 11-jarigen)

donderdag 16u30-17u30

en

vrijdag 16u00-17u00

Leerkracht: Sabine Vroye

 

Middelbare Graad Optie Klassieke Dans

Danslab Klassieke Dans

  • Eerste en Tweede jaar

maandag 17u00-18u30

en

woensdag 14u00-15u00

Leerkracht: Sabine Vroye

VOLZET = WACHTLIJST

 

  • Derde jaar

woensdag 17u00-18u00

en

vrijdag 17u00-18u30

Leerkracht: Sabine Vroye

 

Middelbare Graad Optie Hedendaagse Dans

  • Eerste jaar

dinsdag 17u00-18u30

en

donderdag 17u30-18u30

Leerkracht: Sabine Vroye

 

  • Tweede en Derde jaar

zaterdag 09u00-11u30 - Leerkracht: Benjamin Muller

 

Hogere Graad Optie Klassieke Dans

Danslab Klassieke Dans

  • Eerste jaar

woensdag 17u00-18u30

en

vrijdag 17u00-18u30

Leerkracht: Sabine Vroye

 

  • Tweede jaar

maandag 18u30-20u00 - Leerkracht: Sabine Vroye

en

vrijdag 18u30-20u00 - Leerkracht: Marjolein Hendricx

 

  • Derde jaar

dinsdag 18u30-20u00

en

donderdag 18u30-20u00

Leerkracht: Sabine Vroye

 

Hogere Graad Optie Hedendaagse Dans

Danslab Hedendaagse Dans

  • Eerste jaar

woensdag 15u00-16u30 - Leerkracht: Sabine Vroye

en

vrijdag 17u00-18u30 - Leerkracht: Marjolein Hendricx

 

  • Tweede jaar

vrijdag 18u30-20u00 - Leerkracht: Benjamin Muller

en

zaterdag 11u30-13u00 - Leerkracht: Benjamin Muller

 

  • Derde jaar

vrijdag 18u30-20u30 - Leerkracht: Sabine Vroye

en

zaterdag 11u00-12u00 - Leerkracht: Benjamin Muller